mosadex
 1026 gebruiker(s) online.

ISO 9001 gecertificeerd

NControl

Mosadex C.V.
Business park Stein 192
6181 MA Elsloo

Routebeschrijving

Nieuwenhuizenweg 17
2314 XP Leiden

Routebeschrijving

De Grift 3
7711 EP Nieuwleusen

Routebeschrijving

De Weegschaal 14
5215 MN Den Bosch

Routebeschrijving

Contactinformatie vestiging Elsloo

Hoofdkantoor Elsloo  
Bezoekadres

Mosadex C.V.
Business park Stein 192
6181 MA Elsloo
K.v.K. 14039771

Postadres Postbus 518
6180 AA Elsloo
Telefoon 088 - 9908050

Fax

Noodnummer

088 - 9908099

06 - 53703612

 

Directie

 
Algemeen directeur  
Dhr. L.F.P. Castelijns, apotheker  l.castelijns@mosadex.nl
   
Directeur bedrijfsontwikkeling en cooperatiezaken
 
Dhr. T. van Hulst t.v.hulst@mosadex.nl
   
Directeur Inkoop
 
Dhr. N. Dienaar n.dienaar@mosadex.nl
   
Commercieel directeur  

Dhr. P. Feskens, MBA 

p.feskens@mosadex.nl
   
Directeur logistiek & ICT  
Dhr. E. van Faassen e.v.faassen@mosadex.nl
   
Regiomanager Mosadex groep
Dhr. B. Davelaar (noord Nederland) b.davelaar@mosadex.nl
Dhr. C. de Kok (zuid-oost Nederland) c.d.kok@mosadex.nl
   
   
   
Directeur HRM en Kwaliteit
 

Dhr. J. Mentink

j.mentink@mosadex.nl

Vestigingsmanager

 
Dhr. J. Vlieland
j.vlieland@mosadex.nl
   
Hoofd verkoop binnendienst  
Dhr. J. Kruijntjens j.kruijntjens@mosadex.nl
   
 
Aquisitie & aftersales
Mevr. S. van der Staak s.vanderstaak@mosadex.nl

 
   
Inkoop
Dhr. M. de Ruiter m.d.ruiter@mosadex.nl
 
MosavIZIon
Mevr. M. van Leest, BCom
info@mosavizion.nl
   
   
Financieel manager  
Dhr. L.A.M. Verhoeven, RA b.verhoeven@mosadex.nl
   
Mosadex Central filling  
Dhr. H. Vogel h.vogel@mosadex.nl
   
Administratie  
Dhr. R. Muller r.muller@mosadex.nl

Routebeschrijving

Vanuit Eindhoven:
A2 richting Maastricht
Afslag 49 Elsloo/ Beek DSM Zuid
einde afslag rechts richting rotonde
Rotonde 3/4 rond
Tweede straat rechts (bij Stork)
Bij T-splitsing rechts en weg volgen

 

Vanuit Maastricht:
A2 richting Eindhoven
Afslag 49 Elsloo/ Stein DSM Zuid
Einde afslag links richting rotonde
Bij rotonde rechtdoor
Tweede straat rechts (bij Stork)
Bij T-splitsing rechts en weg volgen

Print pagina

Wij leveren in overeenstemming met de algemene leverings- en betalingsvoorwaarden van Mosadex C.V.